Pronájem

V rámci našich služeb vám můžeme poskytnout pronájem řady skvělých zařízení a vybavení. Hledáte spolehlivý a flexibilní způsob, jak na určitou dobu zvýšit úroveň ochrany vašich prostor nebo zjistit bezpečnost na akcích a událostech, pomůžeme vám. Poskytujeme široký výběr hasicích přístrojů, které si můžete od nás pronajmout nebo zapůjčit. Mimo jiné vám můžeme pomoci obohatit plánovanou událost o skákací hrady. Bez ohledu na to, zda plánujete dětskou narozeninovou párty, firemní akci, svatbu, festival, školní událost nebo jakoukoli jinou speciální příležitost, máme pro vás řešení na míru.

Kvalitní hasicí přístroje

Pronájem hasicích přístrojů je skvělou volbou, pokud potřebujete zajistit bezpečnost a právní požadavky požární ochrany. Jedná se například o situace když není funkční SHZ apod. Každý hasicí přístroj, který dodáváme je podroben pravidelným kontrolám a servisním úkonům. V rámci našich služeb nabízíme 4 druhy hasicích přístrojů. Jako součást našich služeb vám nabízíme komplexní školení a instrukce, abyste se stali zkušenými uživateli našich přístrojů a věděli, jak je efektivně využít při požární ochraně. 

  • Vodní
  • Sněhový
  • Pěnový
  • Práškový

Pronájem hasicích zařízení

Skákací hrady pro všechny příležitosti

Pronájem skákacího hradu je pohodlný a zároveň bezpečný způsob, jak pro vaše děti zajistit nepřeberné množství zábavy a radosti. V naší nabídce naleznete 2 druhy skákacích atrakcí. Pronajmout si můžete větší XXL hrad se sluneční clonou, který skvěle chrání před slunečními paprsky. Vzrušující a oblíbený bude bezesporu náš skákací hrad se skluzavkou. Ten si jistě děti zamilují.

Proč zrovna skákací hrad?

  • Radost 
  • Fyzická aktivita
  • Sociální interkce
  • Jednoduchá organizace
  • Dětské uspokojení

Pronájem skákacích hradů

Skákací hrad je zábavným a vzrušujícím místem pro děti. Je to místo, kde si mohou hrát, skákat a smát se spolu se svými přáteli. Skákání na nafukovacích atrakcích poskytuje dětem fyzickou aktivitu podporující zdraví a rozvoj pohybových schopností. Mimo jiné jsou skákací hrady skvělým místem k sociální dětské interakci, sdílení a spolupráci.  Všechny naše atrakce jsou navrženy s maximálním ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví

Pokud dočasně potřebujete řešit svoji požární ochranu, poskytneme vám vysoce kvalitní a servisované hasicí přístroje. Nabízíme také možnost přímého zakoupení hasicího vybavení. Našim klientům zajišťujeme pravidelné revize hasicích přístrojů, školení pro jejich správné používání, pravidelné doplňování hasiva a servisní péči. Vaše bezpečnost je pro nás prioritou.

Proces pronájmu a zapůjčení našeho vybavení je jednoduchý a flexibilní. Stačí nám sdělit vaše požadavky, na jejichž základě pro vás vybereme to nejlepší řešení. 

Potřebujete spolehlivý pronájem?

Kontaktujte nás