Pronájem a zapůjčení hasicích přístrojů

Potřebujete dočasně zvýšit úroveň ochrany vašich prostor nebo zajistit požární bezpečnost událostí či akcí? Ať už je váš důvod jakýkoli, jsme tu pro vás. Rescue Group vám nabízí širokou škálu hasících přístrojů k pronájmu a zapůjčení. Na základě specifik vašich potřeb a možného výskytu druhu požáru vám můžeme zapůjčit tyto 4 druhy hasicích přístrojů.

 

Práškový hasicí přístroj

Práškové hasící přístroje jsou vynikajícím nástrojem pro hašení různých typů požárů (A, B i C). Jsou nejuniverzálnějšími přístroji vůbec s vysokou účinností, což z nich činí ideální volbu pro mnoho situací. V uzavřených prostorách však musíte být opatrnější. 

Pěnový hasicí přístroj

Pronajměte si skvělého pomocníka pro hašení požárů pevných látek nebo hořlavých kapalin. Půjčit vám můžeme také speciální pěnový hasící přístroj k eliminaci hořících rostlinných a živočišných tuků v olejích. Pořádáte-li různé kulinářské akce, je pěnový hasící přístroj nepostradatelným pomocníkem. 

Sněhový hasicí přístroj

Vyskytují se ve vašich prostorách hořlavé kapaliny a plyny. Pokud ano, sněhový hasící přístroj je ideální variantou. Velmi efektivní je také při hašení elektronických zařízení. Zabezpečte své kancelářské nebo průmyslové prostory zapůjčením našich sněhových přístrojů a předejděte tak rozsáhlým škodám v případě požáru.

Vodní hasicí přístroj

Pořádáte-li eventy, události v přírodě nebo vlastníte venkovní sídla či zemědělské provozy, je vodní hasící přístroj tou nejlepší volbou. Pronajmout si můžete také speciální typ takzvaný mlhový hasící přístroj. Ten je ideální pro větší události, můžete jím hasit požár tuků a poradit si dokáže hypoteticky i s hořlavými kapalinami a plyny.

Díky našemu špičkovému vybavení poskytujeme jen to nejlepší. Naše hasicí přístroje jsou pečlivě vybrány dle vašich potřeb a našeho počátečního systému vyhodnocení rizik. Všechny naše hasicí přístroje pravidelně kontrolujeme a servisujeme. S námi se můžete spolehnout na funkčnost a spolehlivost, které jsou pro nás samozřejmostí.

V rámci našich služeb vám poskytneme veškeré potřebné instrukce a školení, abyste se s přístroji seznámili a věděli, jak je v případě požární ochrany správně používat.

Pronájem je pouze zlomkem našich aktivit, které svým klientům nabízíme. Trvalé zajištění požární ochrany pro nás není cizí. Koupi hasících přístrojů můžete řešit přímo s námi. Pořízením přístroje od nás obdržíte špičkový balíček služeb. Všem svým klientům zprostředkováváme pravidelnou revizi hasících přístrojů, školení v jejich používání, doplňování hasiva a následný servis. Vaše bezpečnost je naší prioritou. 

Proces pronájmu a zapůjčení je jednoduchý a flexibilní. My se už o vše postaráme. Stačí, když nám sdělíte své požadavky na jejichž základě vám náš specializovaný tým vybere to nejlepší. Poté se už jen domluvíme na termínu a délce pronájmu. Ano, takhle jednoduché to je.

 

Potřebujete koordinátora BOZP?

Kontaktujte nás