Školení první pomoci

Rychlá a správně provedená první pomoc je otázkou života a smrti. Získejte pro své pracovníky vynikající školení, které zachraňuje životy. Díky velkému důrazu na praktickou část školení si vaši zaměstnanci osvojí dovednosti a pravidla první pomoci a pokud dojde k incidentu, nic je nepřekvapí.

První pomoc

Při podávání první pomoci by mělo být prvním krokem zavolání rychlé záchranné služby.

Operátor vám navíc může pomoci se zhodnocením situace.

Vždy dávejte pozor, abyste nevystavili ohrožení i sebe.

Zjistěte jestli nemocný, či raněný člověk vnímá a jaké má zranění. Snažte se zastavit případné krvácení.

Pokud nevnímá a nedýchá, zahajte resuscitaci.

Pokud se podaří obnovit životní funkce, přesuňte raněného do zotavovací polohy, tak aby nehrozilo, například zapadnutí jazyka.

Vyčkejte příjezdu záchranářů.

 

Rescue Group je jednička v první pomoci

První pomoc by měla být základní dovedností každého člověka, protože schopnost zachránit život je zcela neocenitelná. Pokud jste si při našem popisu první pomoci uvědomili, že nevíte, jak na to, je zcela ideální čas absolvovat školení první pomoci. Důležité je také při první pomoci neohrozit sebe, například se nerozvážně rozběhnout přes silnici nebo se bezhlavě vrhnout do míst kde probíjí elektrický proud.

První pomoc sestává především v základním zachování životních funkcí, případně jejich obnovení. Školení první pomoci sestává i z praktických ukázek, takže budete mít možnost vyzkoušet si resuscitaci na figuríně a pořádáme i akce s líčením, kdy figuranti fingují nějaké zranění, se kterým se můžete potkat a přímo si vyzkoušet první pomoc v praxi v kontrolovaném prostředí.

V rámci našich komplexních balíčků BOZP a PO získáte i balíček školení, ve kterém má první pomoc jasně dané a velice důležité místo. Čím více lidí na pracovišti ovládá zásady první pomoci, tím bezpečnější vaše pracoviště je.

 

Máte zájem o špičkové školení první pomoci?

Kontaktujte nás