Revize

Ohlídat každoročně platnost všech revizí není snadný úkol. Rescue Group ohlídá vaše revize za vás a vždy je včas a kvalitně provede. Zároveň zajistíme nápravu případných nedostatků. Budete mít jistotu, že je vždy vše v pořádku a v případě incidentu vás už nikdy pojišťovna na revizích nenachytá. Naši revizní technici jsou k dispozici 24 hodin denně.

Kontrola budov

Provádíme kontroly objektů, abychom zamezili incidentům.

Zkontrolujeme všechny aspekty z hlediska bezpečnosti i legislativy.

Přejít na kontrolu budov

 

Revize vám spolehlivě pohlídáme

V Rescue Group jsou pravidelné revize součástí našich paušálních balíčků. Když od nás odebíráte naše komplexní řešení BOZP a PO, máte všechy revize za zvýhodněnou sazbu. Vy se potom o nic nestaráte, pravidelnou kontrolu obstaráme a můžete si být jistí, že je vše v naprostém pořádku.

Pro podniky děláme i revize plynu, kotlů i spalinových cest. Provádíme revize elektroinstalace a revize elektrických spotřebičů, u těch bývá nejčastěji problém s plněním pojišťovny, pokud pravidelné revize nemáte.

Rescue Group má proškolené techniky, kteří svědomitě prověří vše co je třeba a nic neponechají náhodě. K revizím samozřejmě dodají i nezbytné osvědčení či nálepku. V případě nevyhovujícího stavu se vynasnaží problém napravit nebo se domluvit na jeho vyřešení.

 

Chcete mít revize v pořádku?

Kontaktujte nás